Протягом 19-20 квітня 2021 року на базі Вищого професійного училища суднобудування м.Миколаєва забезпечена участь Прокопчука Олександра, учня нашого училища– переможця ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти з професії «Електрогазозварник», у ІІІ етапі.
![](http://metodcenter.at.ua/_nw/7/s49762881.jpg)
![](http://metodcenter.at.ua/_nw/7/s28624290.jpg)
Практичний тур (20 квітня) передбачав зварювання стикового з’єднання пластин з низьковуглецевої сталі у вертикальному (PF) просторовому положенні методом 135 (дугове зварювання металевим плавким електродом у середовищі активних газів) на спеціально оснащеному робочому місці.
![](http://metodcenter.at.ua/_nw/7/s97173309.jpg)
Під час виконання зварювання учасник виконав команду «СТОП-СТАРТ», яка полягала в зупинці процесу зварювання по середині контрольного зразка з обов’язковою фіксацією цього моменту членом журі. Дана команда виконувалася при зварюванні кореня шва і облицювального шва.
![](http://metodcenter.at.ua/_nw/7/s86507468.jpg)