06 квітня 2021 року на базі Вищого професійного училища суднобудування м. Миколаєва було проведено ІІ (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області з професії «Електрогазозварник».
![](http://metodcenter.at.ua/_nw/7/s67352844.jpg)
Відповідно до Умов проведення змагання проводилися у два тури – теоретичного і практичного.
![](http://metodcenter.at.ua/_nw/7/s72912371.jpg)
За результатами проведення, на підставі спільного рішення оргкомітету та журі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області у 2021 році з професії «Електрогазозварник» визначено переможцем та прийнято рішення нагородити дипломом департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації І ступеня Прокопчука Олександра, здобувача освіти Вищого професійного училища суднобудування м. Миколаєва.
![](http://metodcenter.at.ua/_nw/7/s42095808.jpg)
Наставником переможця є майстер виробничого навчання Полупанов Володимир Олександрович.
![](https://vpusmk.com/wp-content/uploads/2021/04/169461843_506596903807246_5479081262027640184_n.jpg)
![](https://vpusmk.com/wp-content/uploads/2021/04/169525404_280277947150008_5561702682580874666_n.jpg)
Вітаємо переможця!