Сакович Володимир Олегович (Вілсон) випускник 2016 року.
Народився 03 січня 1997року в Миколаєві. В 2014 році вступив до Вищого професійного училища суднобудування м. Миколаєва за професією електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. У 2016 році отримав диплом.
Під час навчання в училищі Володимир був активним учасником різноманітних заходів. Добре вчився, займався спортом. Був активним доброзичливим, веселим. Вмів дружити, з повагою ставився до старших. Дуже любив свою маму, яка виховала його сама.
З 2017 служив у Маріуполі, старший сержант підрозділу Національної гвардії України.
На початок російського вторгнення в Україну проходив службу у складі ОЗСП «Азов». Загинув 02.03.2022 у Маріуполі, захищаючи «Азовсталь».
Нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (2022, посмертно) – за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі. У Володимира залишилась тільки мама. Вічна пам’ять герою!
![](https://vpusmk.com/wp-content/uploads/2023/02/326905485_504387281765000_6908204741771815941_n.jpg)
![](https://vpusmk.com/wp-content/uploads/2023/02/325893623_892523815431822_4351179157006034933_n.jpg)
![](https://vpusmk.com/wp-content/uploads/2023/02/328655663_2406146499526038_1047406303224919783_n.jpg)
![](https://vpusmk.com/wp-content/uploads/2023/02/326841090_5879376712108359_1869316757106686616_n.jpg)
![](https://vpusmk.com/wp-content/uploads/2023/02/326794399_863492561640843_5521734960650623259_n-2.jpg)
![](https://vpusmk.com/wp-content/uploads/2023/02/326905485_504387281765000_6908204741771815941_n.jpg)
![](https://vpusmk.com/wp-content/uploads/2023/02/325893623_892523815431822_4351179157006034933_n.jpg)