Молчанов Станіслав Борисович, випусник 2016 року,
![](https://vpusmk.com/wp-content/uploads/2023/02/322722551_658838162699416_7651138050865990426_n.jpg)
![](https://vpusmk.com/wp-content/uploads/2023/02/323120523_562302025918968_5105052999508014384_n.jpg)
![](https://vpusmk.com/wp-content/uploads/2023/02/Без-имени.png)
![](https://vpusmk.com/wp-content/uploads/2023/02/Молчанов-2.jpg)
![](https://vpusmk.com/wp-content/uploads/2023/02/Молчанов.jpg)
Станіслава ми завжди будемо пам’ятати як скромного, стриманого, врівноваженого, розсудливого, дисциплінованого учня. Завжди був готовий прийти на допомогу. Викликав симпатію до себе з боку викладачів та одногрупників. Схиляємо голову та низько вклоняємось мамі Героя. Ніколи не забудемо.
Служив у 56 мотопіхотній бригаді. Загинув 14. серпня 2022 року біля с. Невельське Донецької області. У Станіслава залишились молода дружина та син.