Шумський Андрій Миколайович випускник 2022 року,
![](https://vpusmk.com/wp-content/uploads/2023/02/157506550_454003892469018_945356866317512275_n-2.jpg)
![](https://vpusmk.com/wp-content/uploads/2023/02/158062537_454003895802351_67837402688862635_n-2.jpg)
![](https://vpusmk.com/wp-content/uploads/2023/02/зображення_viber_2023-01-27_18-26-28-669-2.jpg)
![](https://vpusmk.com/wp-content/uploads/2023/02/VPUS_2019-1.mp4_snapshot_00.22.142-2.jpg)
Народився 26 червня 2003 року в селі Шевченкове Новобузького району. У 2018 році, після закінчення школи вступив да нашого училища на навчання за професією електромонтер з обслуговування та ремонту електроустаткування і в січні 2022 отримав диплом. Протягом навчання в училищі займався спортом, брав участь у різноманітних змаганнях, любив свою професію, захоплювався шахами. Вмів дружити, поважав вчителів.
Загинув наприкінці лютого 2022 року, коли окупанти заходили до його села. Разом з односельцями неозброєний вийшов назустріч окупантам аби перешкодити їм. Його розстріляли.
Андрій не встиг пожити, не встиг попрацювати… Вічна пам’ять герою!