Із метою виявлення, розвитку, підтримки та стимулювання творчого самовдосконалення здібної учнівської молоді, 22 вересня 2020 року департаментом освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації спільно з Навчально-методичним центром професійно-технічної освіти у Миколаївській області на базі Вищого професійного училища суднобудування м. Миколаєва проведено ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів освіти закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області з професії Електрогазозварник.
![](http://metodcenter.at.ua/_nw/7/s73805865.jpg)
- перший тур – теоретичний;
- другий тур – практичний.
![](http://metodcenter.at.ua/_nw/7/s91614231.jpg)
![](http://metodcenter.at.ua/_nw/7/s66386882.jpg)
Усього учасникам було запропоновано 40 запитань з чотирма варіантами відповідей, одна з яких правильна.
![](http://metodcenter.at.ua/_nw/7/s66193921.jpg)
![](http://metodcenter.at.ua/_nw/7/s17706146.jpg)
За результатами Конкурсу визначено переможцем та нагороджено дипломом департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації І ступеня Апостолова Віктора, здобувача освіти Миколаївського професійного ліцею.