З метою формування нового мислення майбутніх спеціалістів, що спрямоване на зміну підходів до вивчення питань з охорони праці, на зацікавленість учнів в отриманні знань, активізації їх навчальної діяльності, запобігання випадкам травматизму учасників навчально-виховного процесу з 22 по 26 квітня 2019 року в училищі проведено тиждень з охорони праці та безпеки життєдіяльності.
В рамках тижня було проведено ряд тематичних заходів: проведено бесіди та перегляди відеороликів з учнями щодо безпеки життєдіяльності на робочих місцях, на воді та при пожежі та інших надзвичайних випадках, пройшли практичні занняття з медсестрой, майстрами виробничого навчання та викладачів спец. предметів, проведено урок приурочений 33-річниці аварії на ЧАЕС та відбулася зустріч з начальником Вітовського відділення Управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування України в Миколаївській області О.М. Куфедчуком.
![](https://vpusmk.com/wp-content/uploads/2019/05/IMG_20190425_113320-3.jpg)
![](https://vpusmk.com/wp-content/uploads/2019/05/IMG-f9a306262d1559717bd1fdcfd2ea7b19-V-3.jpg)