20 квітня 2019 року в рамках спільного проекту «Чисте місто-район-мікрорайон» співробітники «Морського спеціалізованого порту Ніка-Тера» організували масштабне весняне прибирання, в якому взяли участь учні нашого училища, а саме 2 група на чолі з майстром виробничого навчання Гордійчуком А.Ф..
![](https://vpusmk.com/wp-content/uploads/2019/04/f0e6e442a9e0c0baade84b04fd0822b1.i999x999x670E.jpeg)
Учні взяли участь у висадці дерев в дитячому містечку «Казка» .
![](https://vpusmk.com/wp-content/uploads/2019/04/358aabb1df871a84c4a0ba57870d08e3.i999x999x670E.jpeg)
В результаті портовиками було зібрано понад 200 мішків сміття і висаджено 50 саджанців дерев.