![Це зобÑÐ°Ð¶ÐµÐ½Ð½Ñ Ð¼Ð°Ñ Ð¿Ð¾ÑожнÑй аÑÑибÑÑ alt; Ñм'Ñ ÑÐ°Ð¹Ð»Ñ 55489139_408554673048805_8794631152779395072_n.jpg](https://vpusmk.com/wp-content/uploads/2019/03/55489139_408554673048805_8794631152779395072_n.jpg)
27 березня 2019 року на базі Миколаївського професійного машинобудівного ліцею проведено II (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти Миколаївської області з професії Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, де взяв участь учень нашого училища Ігнатенко Микола.
У конкурсі взяли участь четверо учнів випускних груп, які отримують первинну професійну підготовку з професії Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування , які за результатами спільного рішення оргкомітетів та журі училищних конкурсів визнані кращими.
Оцінювання якості виконаних робіт учасниками Конкурсу здійснювали незалежне та кваліфіковане журі з числа представників соціального партнера Миколаївського професійного машинобудівного ліцею .
Конкурс складався з двох турів:
перший тур – теоретичний;
другий тур – практичний.
За результатами конкурсу Ігнатенко Микола був нагороджений
дипломом II ступеня .
Вітаємо Миколу!