![](https://vpusmk.com/wp-content/uploads/2019/02/17.jpg)
20 лютого 2019 року біля пам’ятника Героїв Небесної Сотні вшанували подвиг учасників Революції гідності та увічнили пам’ять Героїв Небесної Сотні.
![](https://vpusmk.com/wp-content/uploads/2019/02/10-3-380x253.jpg)
Пам’ятний день встановлено указом Президента України Петра Порошенка 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.
![](https://vpusmk.com/wp-content/uploads/2019/02/13-6.jpg)
Біля пам’ятника Небесній Сотні в Миколаєві зібрались студенти, учні нашого училища, військові та очільники міста та області, депутати міської ради, співробітники виконавчих органів міської ради, військовослужбовці, представники правоохоронних органів, просто небайдужі городяни.
![](https://vpusmk.com/wp-content/uploads/2019/02/07.jpg)
Хвилиною мовчання учасники вшанували пам’ять загиблих. Після цього до монумента поклали квіти.
![](https://vpusmk.com/wp-content/uploads/2019/02/15-2.jpg)